Rezepturliste

Suprasorb P PU-schuimverb. nk 10 x 10 cm 10 pcs. nt zelfkl

Haftungsausschluss: Produkt auf dem Foto kann vom tatsächlichen Produkt abweichen.

SKU
20407
Hersteller:
Suprasorb
Batch:
2535512216
Haltbarkeitsdatum:
31-07-2030

Auf Lager

Suprasorb P PU-schuimverband

Suprasorb P PU-schuimverband 10 x10 cm 10 pcs (niet klevend)

Suprasorb P absorbeert wondexsudaat snel en veilig, want het polyurethaanschuim met zijn fijne poriën bewerkstelligt een zeer goede capillaire werking direct op de wondbodem.

Het materiaal past zich aan de wondbodem aan. De bijzondere oppervlakte-eigenschap van de wondcontactlaag van Suprasorb P, de allrounder van de wondverzorging, is zachtheid voor tere oppervlakken, zoals genezende wonden. De semipermeabele PU-steunlaag zorgt voor het ideale vochtige wondmilieu. Ook na vochtopname behoudt het verband zijn vorm. Het is bacteriën- en vochtwerend.*

Suprasorb P is gemakkelijk aan te brengen, zacht, en aangenaam om te dragen. Suprasorb P is verkrijgbaar in drie uitvoeringen: niet-klevend, zelfklevend en sacrum. De zelfklevende versie is bovendien voorzien van een huidvriendelijke plakrand.

© 2025 Grovet B.V. All rights reserved.